Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Februāris, 2020
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Svētku dienā Latvijas karoga krāsas lentītes būs iespējams saņemt pie RPIVA studentiem
Publicēts 17. novembrī, 2010.
Latvijas Republikas proklamēšanas 92. gadadienā, 18. novembrī, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti, veicinot iedzīvotāju patriotismu, dalīs Latvijas karoga lentītes, kuras iespējams piespraust apģērbam. Lentītes ikvienam būs iespēja saņemt, vēršoties pie svinīgo pasākumu vietās esošajiem studentiem, kurus būs iespējams atpazīt pēc RPIVA piespraudes.

Iniciatīva par šādu līdzdalību Latvijas dzimšanas dienas pasākumos, apliecinot arī savu vēlēšanos sniegt ieguldījumu svētku rīkošanā, nākusi no pašiem studentiem. Saņemtais atbalsts no akadēmijas vadības deva iespēju aktīvi iesaistīties. 

“RPIVA studenti vienmēr bijuši patriotiski noskaņoti. Lai arī nereti sūdzamies par to, kas notiek Latvijā, vienlaikus apzināmies, ka mums šeit paveras pietiekoši plašas sevis pilnveidošanas iespējas, ja vien paši to vēlamies saskatīt. Ar Latvijas karoga lentīšu dalīšanu vēlamies simboliski izdalīt Latvijas iedzīvotājiem svētku sajūtu,” atzīmē RPIVA studentu parlamenta viceprezidente Inga Čūkstēna.

“Esam gandarīti, ka mūsu studenti ir patriotiski noskaņoti un vēlas līdzdarboties, jo tas ļauj cerēt uz Latvijas attīstību un izaugsmi. Mūsu lielākā vērtība ir mūsu cilvēki, tādēļ arī ar lielu atsaucību atbalstam viņu idejas,” norāda RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Komentāri (1)
discover: Priecē ka mūsu jaunieši ir patriotiski noskaņoti! Malači!
17/11/2010 12:19
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: