Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Studijām RPIVA piesakās savlaicīgi – jau jūnija sākumā
Publicēts 21. jūnijā, 2011.
Turpinoties uzņemšanai Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA), novērots, ka šobrīd topošie studenti nereti izvēlas studēt 1. līmeņa studiju programmu “Pirmsskolas izglītības skolotājs”, savu izvēli pamatojot ar mīlestību pret bērniem un iespēju pēc skolas absolvēšanas sevi apliecināt darba tirgū.


Runājot par motivāciju studijām RPIVA, topošā studente Diāna Smotricka, kas izvēlējusies apgūt mūzikas pedagoga profesiju norāda, ka reģistrēties studijām Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā pamudināja mīlestība pret mūziku un bērniem: “Esmu dzirdēju daudz labas atsauksmes par RPIVA un šeit iespējams realizēt manu sapni – kļūt par skolotāju. Man ir muzikālā izglītība, tādēļ domāju, kāpēc nemācīt bērniem tieši to, ko es pati mīlu.”

Jautājot, kāpēc topošie studenti pieteikušies studijām RPIVA un to izdarījuši tik savlaicīgi, vairums atzīst, ka neko nepatīk atlikt uz pēdējo brīdi un šī bija iespēja pieteikties prestižā augstskolā, kamēr citi vēl nav izlēmuši savu ceļu.

“RPIVA izvēlējos, jo studiju programma ļauj apvienot darbu ar mācībām. Šajā studiju programmā izvēlējos mācīties, jo drīzumā iespējams uzsāk darbu par pirmsskolas skolotāju. Piesaistīja studiju programma, ilgums, kā arī studiju maksa un apmaksas kārtība,” stāsta topošā pirmsskolas izglītības skolotāja Mairita Lankupa.  

RPIVA 1. līmeņa studiju programmu “Pirmsskolas izglītības skolotājs” absolventi būs skolotāji, kuri pratīs izmantot pedagoģijā, psiholoģijā un pirmsskolas mācību metodikās apgūtās teorētiskās zināšanas praktiskā darbībā, izvirzīt pedagoģiskā darba mērķus, plānot to sasniegšanu, izvēlēties mācību un audzināšanas līdzekļus. Skolotāji, kuri izjutīs atbildību par savu profesionālo darbību, kuriem būs motivācija sekot jaunākajām atziņām pirmsskolas pedagoģijā Latvijā un pasaulē.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: