Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Studenti pastiprināti interesējas par apmaiņas programmu iespējām
Publicēts 15. jūlijā, 2011.
Sniedzot dokumentus Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA), studenti arvien biežāk interesējas par apmaiņas programmām, pamatojot savu interesi ar plašākām nākotnes iespējām un redzesloka paplašināšanu.

 

Akadēmijai ir plaša starptautiskā zinātniskā sadarbība, regulāri lekcijas un meistarklases piedāvā viesprofesori, studenti un docētāji aktīvi izmanto akadēmiskās apmaiņas iespējas Eiropas Savienībā, bet studiju jomā pēdējā gadā vēlmi sadarboties izrādījušas arī Ķīna un Japāna, akcentē RPIVA rektore prof. Dace Markus.

RPIVA šobrīd ir noslēgusi sadarbības līgumus ar 20 pasaules valstīm, tomēr mērķtiecīgi dodas uz priekšu, lai studentiem būtu vēl plašākas iespējas doties apmaiņas braucienos uz ārvalstīm.

“Šī ir ļoti laba iespēja uzlabot ne tikai valodas zināšanas, bet arī iegūt jaunus draugus, pieredzi un iespējas, kas noderēs nākotnē,” atzīst RPIVA Starptautisko sakaru speciāliste Inga Šķerbinska.

Kopumā šobrīd RPIVA īsteno 29 studiju programmas, to galvenie virzieni ir pedagoģija, psiholoģija, izglītības darba vadība, karjeras konsultēšana, cilvēku resursu vadība, sabiedriskās attiecības un komercdarbība. “Prieks, ka ir jaunieši, kas izvēlas apgūt skolotāja profesiju, un, kā liecina uzņemšanas rezultāti, tādi nav retums. Konkurence ir liela, piemēram, studiju programmās, kas sagatavo pirmsskolas un sākumskolas pedagogus, uz vienu budžeta vietu šogad pretendēja septiņi reflektanti. Katras attīstītas valsts pamats ir izglītoti cilvēki, un tuvākais palīgs izglītošanās procesā ir skolotājs. RPIVA pamatmisija ir palīdzēt izglītoties topošajiem pedagogiem un izglītības darba vadītājiem. Un mēs apzināmies šīs misijas nozīmīgumu,” uzsver rektore.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: