Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Šogad III LPPA starptautiskās zinātniski-praktiskās konferences uzmanības centrā ģimenes jautājumi.
Publicēts 23. novembrī, 2011.
Latvijas Profesionālo Psihologu Asociācija (LPPA) un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) piedāvā piedalīties III LPPA rīkotajā starptautiskajā zinātniski-praktiskajā konferencē “Laulāto savstarpējās attiecības. Vecāku loma. Psiholoģiskais darbs ar mūsdienu ģimenes problēmām,” kura notiks 25.- 26. novembrī RPIVA, Imantas 7. līnijā 1.

 

 

Konferencē būs iespēja noklausīties pieredzējušu vieslektoru, psihologu un psihoterapeitu referātus ar dažādu filmu vai to fragmentu izmantošanu un analīzi; piedalīties trijās no septiņām pieredzes apmaiņas darbnīcām un iepazīties ar tām darba metodēm, kuras psihologi un psihoterapeiti izmanto, strādājot ar ģimenēm.

Konferences mērķis ir apzināt mūsdienu ģimenes modeļus un to specifiskās problēmas; dalīties profesionālajā pieredzē un iepazīties ar dažādām psiholoģiskām un psihoterapeitiskām darba metodēm. Konferencē tiks aplūkotas problēmas, kuras parādās: šķirtās un atkārtoti izveidotās ģimenēs; nelabvēlīgās, līdzatkarīgās ģimenēs; ģimenēs, kurās vecāki strādā ārzemēs u.c.

Savukārt, 27. novembrī notiks seminārs “Personīgā brieduma attīstība ģimenē – bērnībā, laulībā, vecāku lomās.” Semināru vadīs M.V.Lomonosova Valsts Maskavas universitātes psiholoģijas fakultātes, attīstības psiholoģijas katedras profesore, psiholoģijas fakultātes dekāna vietniece zinātniskā darbā, psiholoģijas zinātņu doktore Olga Karabanova no Maskavas. Seminārs notiks krievu valodā. Pēc semināra dalībnieki iegūs sertifikātu. Semināra darba laiks: 10.00-13.00, 14.00-17.00.

Seminārā būs iespēja iegūt informāciju par atšķirībām ģimenes vērtībās, lomu izpratni ģimenē vīrietim un sievietei, tēva un mātes lomām bērna emocionālā attīstībā un audzināšanā, personības brieduma problēmām un gatavību pildīt ģimenes pienākumus, mijiedarbību specifiku laulāto pārī, savstarpējās saprašanās un emocionālās tuvības veidošanās cēloņiem, robežu problēmām.

Par dalību konferencē un seminārā sazināties ar Organizācijas komiteju: tālr. 29559648, lppa@lppapsihologi.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: