Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Sākas ziemas uzņemšana studijām RPIVA
Publicēts 3. janvārī, 2012.
No šodienas, 3. janvāra, sākas ziemas uzņemšana studijām Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA). Jau iepriekš interesi par studiju iespējām izrādījuši daudzi, tādēļ iespējams prognozēt, ka gaidāms studēt gribētāju pieplūdums.

Ziemas uzņemšana RPIVA ik gadu sākas janvārī un piesaista plašu interesentu uzmanību, dodot iespēju uzsākt studijas jau ziemā. Tā kā daudzi cilvēki līdz ar Jaunā gada sākumu izlēmuši uzlabot savus dzīves kvalitāti, apgūstot ko jaunu, paaugstinot kvalifikāciju, vai pat to mainot, katru gadu studijas ziemā izvēlas uzsākt arvien vairāk cilvēku.

No 3. janvāra iespējams pieteikties studijām 13 pirmā līmeņa profesionālās izglītības, bakalaura un maģistra studiju programmās Rīgā, kā arī reģionos – Alūksnē, Cēsīs, Kuldīgā, Tukumā, Bauskā vai Jēkabpilī pilna un nepilna laika klātienē.

“Sākoties ziemas uzņemšanai, jau pirmajā dienā esam novērojuši diezgan lielu studēt gribētāju pieplūdumu. Cilvēki arī zvana uz bezmaksas tālruni un vēlas uzzināt par studiju programmām un iespējām studijas savienot ar darbu, mācīties nepilna laika klātienē. Valstij izejot no ekonomiskās krīzes, konkurētspējas nodrošināšanā arvien lielāka nozīme ir izglītībai, tādēļ daudzi izvēlas paralēli darbam ne vien celt kvalifikāciju, bet arī apgūt citu profesiju, palielinot savas iespējas darba tirgū.” norāda RPIVA Uzņemšanas komisijas vadītāja Iveta Gulbe.

Kā liecina interesentu, kas vērsušies RPIVA, aptauja, pagaidām populārākās studiju programmas ir Komercdarbības organizācija, Organizācijas vadība, kā arī psiholoģija.

Lai uzzinātu vairāk par studijām RPIVA, izveidots speciāls bezmaksas uzziņu tālrunis 80002002, kā arī informācija izvietota mājas lapā www.rpiva.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: