Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Maijs, 2020
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
RPIVA: Vislielākā interese ir par psiholoģijas, mūzikas un pirmsskolas izglītības skolotāja studijām
Publicēts 7. jūnijā, 2011.
Ar jūniju Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) sākās vasaras uzņemšana 2011./2012. mācību gadam un jau šobrīd studēt gribētāji izrāda lielu interesi – zvana, raksta un piesakās studijām. Visaktīvāk jaunieši interesējas par studijām psiholoģijas, mūzikas, pirmsskolas izglītības skolotāja studiju programmās.

Vasaras uzņemšana RPIVA turpināsies līdz 19. augustam, taču jau vasaras sākumā saņemti daudz pieteikumi un zvani uz bezmaksas tālruni (80002002). Cilvēki interesējas un vēlas pieteikties studijām iespējami ātrāk, lai mierīgi nodotos vasaras atpūtai.  

“Ja vērtē šo gadu un iepriekšējo, varu teikt, ka pieteikumi uz dažādām studiju programmām šajā uzņemšanā ir krietni vairāk. Šķiet, ka jaunieši un cilvēki, kas vēlas paaugstināt savu kvalifikāciju ir kļuvuši aktīvāki un novērtē augstākās izglītības iespējas,” atzīst RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Kā informē Gunita Aldiņa, šobrīd visvairāk pieteikumu ir uz psiholoģijas bakalaura studiju programmu, pirmsskolas izglītības skolotājs, kā arī uz pirmsskolas un sākumskolas skolotāja studiju programmu, tomēr, izvērtējot iepriekšējos gadus, joprojām liela interese tiek izrādīta arī par uzņēmējdarbības studijām.

“Lai gan RPIVA vasaras uzņemšana sākusies tikai nesen, jau šobrīd saņemam zvanus un e-pasta vēstules ar lūgumu pēc sīkākas informācijas par mācību iespējām, studiju maksu un lekciju intensitāti. Lai gan pagaidām par visu uzņemšanas periodu prognozes izdarīt ir grūti, tomēr pirmo dienu aktivitāte ir daudzsološa,” norāda RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja. 

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.

Gunita Aldiņa atgādina, ka vēl ir iespējams apmeklēt atvērto durvju dienas un izstaigāt RPIVA filiāļu telpas un iegūt plašāku informāciju par studijām. Atvērtās durvju dienas norisināsies Tukumā – 10. jūnijā, Ventspilī – 11. un 16. jūnijā un Kuldīgā – 18. jūnijā. 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: