Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
RPIVA studenti turpina darbu pie akadēmiju raksturojošu video izstrādes
Publicēts 7. decembrī, 2010.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti turpina aizsākto darbu pie akadēmijas tēla veidošanas, nākot klajā ar jauniem video materiāliem, kuros paši studenti stāsta par iemesliem, kuru dēļ viņi izvēlējušies mācīties tieši šeit.

Studenti savas akadēmijas reklāmas kampaņas veidošanā iesaistījās jau vasaras beigās, kad tapa pirmie reklāmas video. Tagad, tuvojoties ziemas uzņemšanai, darbs turpinās, realizējot jaunas idejas.

Šoreiz videomateriāli veidoti ar kopējo saukli “Katrs students personība”. Decembra laikā plānots veidot video ciklu, kura laikā RPIVA studenti izteiks savas domas par studijām akadēmijā. “Studēt gribētajiem bieži vien neinteresē mārketinga speciālistu rūpīgi izstrādātie ziņojumi par vienas vai otras universitātes prestižajām mācību telpām vai sasniegumiem publiskajā arēnā, viņiem interesē sadzīviskas lietas par mācību un darba savienošanu, par studiju maksu un izglītības kvalitāti. Vēlamies mūsu potenciālajiem kolēģiem sniegt to, kas viņiem ir nepieciešams – informāciju jo studentu redzes punkta,” atzīmē RPIVA studentu parlamenta viceprezidente Inga Čulkstēna.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: