Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Maijs, 2020
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
RPIVA studenti arī šogad veido savas akadēmijas reklāmas kampaņu
Publicēts 17. jūnijā, 2011.
Turpinot pagājušā gadā aizsākto, arī šogad Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti vienojas kopīgā darbā un veido savas augstskolas reklāmas kampaņu. Kā galveno mērķi šai kampaņai studenti min potenciālo studentu piesaistīšanu un informēšanu par RPIVA piedāvātajām plašajām iespējām.

Jau pagājušajā gadā labus rezultātus sasniedza reklāmas aktivitātes, ko veidoja mūsu studenti. Esam sapratuši, ka studenti par savu akadēmiju var pastāstīt vislabāk – viņi paši reiz ir meklējuši tālākas izglītības iespējas, tādēļ apzinās, kas potenciālajiem studentiem interesē. Mēs uzticamies saviem audzēkņiem un tā ir arī lieliska iespēja viņiem iegūt praktiskas zināšanas un papildināt savu prasmju bagāžu,” atzīst RPIVA uzņemšanas nodaļas vadītāja Gunita Aldiņa.

Kā atzīst RPIVA, šogad ir nesalīdzināmi lielāks jauno studētgribētāju skaits, nekā iepriekš. Jaunie studenti izvēlas tādas studiju programmas kā pirmsskolas izglītības skolotājs, psiholoģijas bakalaurs, kā arī pirmsskolas un sākumskolas skolotāja studiju programmas, tomēr, izvērtējot iepriekšējos gadus, joprojām liela interese tiek izrādīta arī par uzņēmējdarbības studijām.  

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) studenti turpina aizsākto darbu pie akadēmijas tēla veidošanas, nākot klajā ar jaunām reklāmas aktivitātēm, kurās paši studenti stāsta par iemesliem, kuru dēļ viņi izvēlējušies mācīties tieši šeit.

“Es studēju RPIVA jau otro gadu un uzskatu, ka pēc skolas absolvēšanas varēšu sevi parādīt kā zinošu speciālisti. Šī skola paver plašas iespējas, kā piemēram, budžeta vietas, iespēju mācības apvienot ar darbu, izcilus pasniedzējus un iespēju iegūt jaunus draugus, kas ir ne tikai studenti, bet arī pasniedzēji. Šo aktivitāšu mērķis ir informāciju nodot tālāk, lai arī citi ir informēti par to, kādas iespējas paver RPIVA,” norāda Valērija Abaševa, RPIVA studentu parlamenta prezidente.

Studentu uzņemtā reklāma: 
http://www.youtube.com/watch?v=yz2clQDXaek
http://www.youtube.com/watch?v=NqqlbGcMnGM
http://www.youtube.com/watch?v=Z7JqBVVRRbE 

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: