Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
RPIVA: Strauji pieaug interese par studiju uzsākšanu ziemā
Publicēts 27. decembrī, 2010.
Šogad, vairāk kā iepriekšējos gadus, pieaug to cilvēku skaits, kuri vēlas uzsākt studijas ziemas mēnešos.

“Studentu uzņemšanai, kas norisinās septembra mēnesī, visbiežāk piesakās jaunieši, kuri tikko beiguši vidusskolu un vēlas turpināt izglītoties, tomēr ziemas uzņemšanā lielāku iniciatīvu izrāda darba gaitas uzsākušie cilvēki, kas vēlas gan paplašināt zināšanas, kuras nepieciešamas ikdienas darbā vai sevī jūt vēlmi pēc pilnveidošanās” novērojusi RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Izglītībai ir liela loma katra cilvēka nākotnē. Tā paver iespējas iegūt labi atalgotu darbu, tā pilnveido katru indivīdu, tā dod ieskatu dažādās problēmās, to risināšanā, tā iemāca nezināmas lietas un vērtības. Un, kā vēsta sabiedriskās domas pētījumi, darba devēji ar katru gadu arvien lielāku uzmanību pievērš potenciālo darbinieku izglītības līmenim.

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā ir iespēja apgūt dažādas profesijas un iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. 

“Lai gan RPIVA ziemas uzņemšana sāksies tikai janvārī, jau šobrīd ļoti pieprasīta ir informācija par uzņēmējdarbības programmu. Katru nedēļu saņemam zvanus un e-pasta vēstules ar lūgumu pēc sīkākas informācijas par mācību iespējām, studiju maksu un lekciju intensitāti,” norāda  Gunita Aldiņa.

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija aicina pieteikties studētgribētājus uz ziemas uzņemšanu 2010./2011. studiju gadā. Uzņemšana notiks no 3. līdz 14. janvārim. Tradicionāli tiek organizētas arī bezmaksas dokumentu noformēšanas dienas – 6. janvārī Bauskā un Kuldīgā, 7. janvārī – Alūksnē, Tukumā, Jēkabpilī un Madonā, 10. janvārī – Rīgā un 14. janvārī Cēsīs.  

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: