Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Februāris, 2020
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
RPIVA piedāvā pieteikties studijām bez reģistrācijas maksas
Publicēts 3. augustā, 2010.
Lai sociāli atbalstītu studēt gribētājus, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) 4.augustā piedāvā pieteikties studijām Rīgā bez reģistrācijas maksas. Tajā pašā laikā RPIVA atgādina par atvieglotiem noteikumiem studiju maksas norēķiniem – iespēju maksāt pa mēnešiem bez papildus piemaksas.

Trešdien, 4. augustā, RPIVA akadēmijas telpās Rīgā iespējams iesniegt dokumentus un pieteikties studijām bez reģistrācijas maksas. Pieteikties iespējams uzreiz uz vairākām studiju programmām, ja ir dažādas intereses un galīgais lēmums par nākotnes profesiju līdz galam vēl nav pieņemts. Šādu akciju RPIVA organizē ar mērķi atbalstīt studēt gribētājus, kas vēlas ietaupīt līdzekļus, kā arī tos, kas vēl nav izlēmuši, kur studēt.

“Šāda bezmaksas reģistrācijas diena RPIVA kļuvusi jau par tradīciju un, kā rāda citu gadu pieredze, potenciālie studenti to novērtē – atsaucība ir liela. Tas vēlreiz pierāda, ka šāds zināms sociālais atbalsts tiešām ir nepieciešams. Tāpat esam novērojuši, ka cilvēki izmanto šo iespēju un piesakās vairākās studiju programmās uzreiz, lai gala lēmumu izdarītu pēc konkursa rezultātu saņemšanas,” informē RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Papildus tam RPIVA no šī gada piedāvā studentiem atvieglotus maksāšanas noteikumus, studiju maksu dalot un maksājot pa mēnešiem. Tādējādi samazinās summa, kas regulāri jāiemaksā, lai segtu studiju izmaksas, ja studijas jāsedz par paša līdzekļiem. Turklāt, atšķirībā no citām mācību iestādēm, RPIVA par šādu studiju maksas dalījumu neparedz nekādas piemaksas – studentam nav jāpārmaksā.

“Sarunās ar studentiem, kas izvēlējušies studēt specialitātēs, kur mācības jāfinansē no paša līdzekļiem, apliecinājās, ka šadi atvieglojumi viņiem lieti noderētu, tādēļ nākam pretī jau esošajiem un topošajiem studentiem. Ir skaidrs, ka šobrīd grūtāk nekā iepriekš ir norēķināties par studijām, tomēr cilvēki vēlas ieguldīt sava nākotnē un, ja to ir iespējams padarīt viņiem pieejamāku, esam gandarīti,” norāda Gunita Aldiņa.

Bezmaksas pieteikšanās studijām RPIVA pieejamas arī reģionālajās nodaļās: Tukumā (5. augustā), Ventspilī (6. augustā), Kuldīgā (7. augustā), Bauskā, Alūksnē un Jēkabpilī (12. augustā), Cēsīs (18. augustā) un Madonā (20. augustā).

Vairāk informācijas iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas tālruni 80002002 vai e-pastu: uznemsana@rpiva.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: