Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
RPIVA piedalās Latvijas virtuālās enciklopēdijas veidošanā
Publicēts 22. decembrī, 2011.
Šī gada 16. decembrī ar svinīgu apbalvošanas pasākumu Latvijas Zinātņu akadēmijas Sapulču zālē, Akadēmijas laukumā 1, Rīgā noslēdzās skolēnu un studējošās jaunatnes radošo darbu konkursa "Trešās Atmodas pieredze manā novadā (1986 – 1991) - Latvijas paaudžu mantojums" I kārta.

Konkursa mērķis ir iepazīt latviešu pilsoniskās apziņas atdzimšanas procesu Atmodas laikā un, publicējot Atmodas dalībnieku dzīvesstāstus, apliecināt cieņu cilvēkiem, kuri veidoja Latvijas iedzīvotāju sabiedrisko stāju valstiskuma atjaunošanas posmā un turpina veidot mūsdienās.

Pirmajā konkursa kārtā skolēni un studenti iepazina aktīvos sava novada cilvēkus – Trešās atmodas un vēlāka laika notikumu dalībniekus personiskā saskarsmē un veidoja viņu dzīvesstāstu, kā arī atmiņu pierakstus, nolūkā publicēt tos populārajā dzīvesstāstu enciklopēdijā „Latvijas ļaudis” (www.gramata21.lv).

I kārtas noslēguma sarīkojumu vadīja Latvijas Zinātņu akadēmijas Humanitāro un sociālo
zinātņu nodaļas priekšsēdētājs akadēmiķis Tālavs Jundzis un skolotājs Andris Tomašūns. Klātesošos ar uzrunu sveica Eiropas Parlamenta deputāte, interneta enciklopēdijas „Latvijas ļaudis” (www.gramata21.lv ), Trešās atmodas vēstures projekta patronese, konkursa žūrijas vadītāja Sandra Kalniete un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas rektore, Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe Dace Markus.

Konkursā tika godalgoti 22 RPIVA pedagoģijas, izglītības vadības un citu specialitāšu studenti, Pedagoģijas fakultātes dekāne profesore Maruta Sīle, Alūksnes, Cēsu un Bauskas filiāļu vadītājas un darbinieces. Konkursa žūrijā strādāja arī Vispārējās pedagoģijas katedras vadītāja profesore Inese Jurgena.

Konkursa organizatori ir biedrība "Virtuālā enciklopēdija", Valsts izglītības satura centrs, Eiropas parlamenta deputāte Sandra Kalniete, Latvijas Zinātņu akadēmijas Humanitāro zinātņu nodaļa un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija.

Bildes no pasākuma: http://www.rpiva.lv/index.php?&mh=akt_bildes&galerija=573


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: