Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
RPIVA piedalās festivāla “Saulkrasti Jazz 2011” organizēšanā
Publicēts 13. jūlijā, 2011.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) mūzikas interesentus aicina apmeklēt vērienīgāko brīvdabas džeza mūzikas notikumu Baltijā — 14. starptautisko festivālu “Saulkrasti Jazz 2011”, kura mākslinieciskais direktors ir RPIVA docents, pirmais zinātņu doktors džeza pedagoģijā Latvijā un lieliskais bundzinieks Tālis Gžibovskis.

 

Pasākums no 18. līdz 23. jūlijam norisinās Saulkrastos, “Minhauzena Undā”. Šogad piecpadsmit brīvdabas koncertos uzstāsies gandrīz trīsdesmit mūziķu apvienības no dažādām pasaules valstīm un visas nedēļas garumā džeza meistarklasēs savas prasmes slīpēs simts talantīgu jauniešu.

Festivālā “Saulkrasti Jazz 2011” meistarklasēs piedalās arī desmit RPIVA studenti, kas tādējādi cer iemācīties daudz ko jaunu, kā arī ar savu talantu priecēt apmeklētājus noslēguma koncertā. Ar katru gadu RPIVA studenti arvien aktīvāk iesaistās festivāla meistarklasēs, tas viņu karjerā ir ļoti nozīmīgs solis.

Klausītāji festivāla laikā varēs baudīt gan labāko no pašmāju džeza, gan mūziķus no tuvākām un tālākām ārzemēm: Ventspils Big Band (Latvija), Sophie Bernado «Sir Chac Bulay» (Francija, Vācija, Latvija), 3Stick (Latvija), Matīsa Čudara kvartets (Latvija, Beļģija, Luksemburga), Steinar Aadnekvam Quartet (Norvēģija, Zviedrija), Laura Polence Project (Latvija, Brazīlija, Kurasao), Vein (Šveice), Apple Tea (Baltkrievija) un citi.

“RPIVA vienmēr atbalstījusi šādus un līdzīgus pasākumus, kas rosina jauniešus piedalīties, sniedz lieliskas zināšanas mūsu studentiem un ļauj baudīt pasaules klases muzikālo sniegumu. Tas ir lielisks stimuls jaunajiem mūziķiem tiekties pēc augstiem mērķiem, tādēļ esam ļoti gandarīti par sadarbību, kas izveidojusies ar “Saulkrasti Jazz” organizatoriem,” norāda RPIVA rektore Dace Markus.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: