Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
RPIVA paplašina sadarbības līgumu skaitu arī ar Kipru
Publicēts 2. augustā, 2011.
Izvērtējot studentu aktivitāti un interesi par apmaiņas programmām, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) noslēgusi sadarbības līgumu arī ar Kipras universitāti (The University of Cyprus).

RPIVA šobrīd ir noslēgusi sadarbības līgumus ar 20 augstākās izglītības iestādēm visā pasaulē, tomēr mērķtiecīgi dodas uz priekšu, lai studentiem būtu vēl plašākas iespējas doties apmaiņas braucienos uz ārvalstīm.

Kā populārākās valstis šobrīd ir Spānija, Beļģija un Portugāle, kur katru gadu dodas vismaz divi līdz trīs studenti no pedagoģijas un sociālo zinātņu fakultātes, tomēr gada laikā apmaiņas programmās piedalās  vairāk kā 30 RPIVA studenti.

Apmaiņas programmā var piedalīties tie studenti, kas mācās vismaz otrajā kursā. Pieteikšanās ir pavisam vienkārša, interesentiem jāaizpilda anketa un jāiesniedz savā fakultātē.

“Katru gadu tiek papildināts to valstu saraksts, ar kuriem noslēdzam sadarbības līgumus. Šobrīd plānojam noslēgt līgumu arī ar Polijas un citām augstākās izglītības iestādēm visā pasaulē. Šī ir ļoti laba iespēja uzlabot ne tikai valodas zināšanas, bet arī iegūt jaunus draugus, kontaktus, pieredzi un iespējas, kas noderēs nākotnē,” atzīst RPIVA Starptautisko sakaru speciāliste Inga Ščerbinska.

Kopumā šobrīd RPIVA īsteno 29 studiju programmas, to galvenie virzieni ir pedagoģija, psiholoģija, izglītības darba vadība, karjeras konsultēšana, cilvēku resursu vadība, sabiedriskās attiecības un komercdarbība.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.

Par Starptautiskās sadarbības iespējām stāsta Inga Ščerbinska:


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: