Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
RPIVA noslēdzas ziemas uzņemšana
Publicēts 13. janvārī, 2012.
Šodien, 13. janvārī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) vēl pēdējo dienu notiek ziemas uzņemšana, piedāvājot studēt gribētājiem uzsākt mācības jau pavasarī.

RPIVA studentu uzņemšanu organizē divas reizes gadā – septembrī un janvārī, tādējādi paplašinot studiju iespējas un ļaujot mācības uzsākt iespējami drīzāk. Lai arī ziemas uzņemšanā studēt gribētāju skaits parasti ir nedaudz mazāks kā mācību gada sākumā, tomēr tas dod iespēju plašākam studentu skaitam specialitāti apgūt par valsts budžeta līdzekļiem.

Tā kā budžeta vietas atsevišķās studiju programmās vēl ir pieejamas, pēdējās uzņemšanas dienās interesentu skaits ir pieaudzis un cilvēki vēlas izmantot iespēju pieteikties studijām gan Rīgas, gan reģionālajās RPIVA filiālēs.

“Ziemas uzņemšana ir iespēja, ko dodam tiem, kas par nepieciešamību pēc augstākās izglītības vai konkrētas specialitātes apzinājušies jau pēc tradicionālā studiju gada sākuma. Šogad aktīvākie studēt gribētāji ir cilvēki reģionos, kas novērtē iespēju iegūt kvalitatīvu izglītību turpat netālu no dzīvesvietas, kā arī cilvēki, kas vēlas pārkvalificēties vai paaugstināt kvalifikāciju, tādējādi kļūstot konkurētspējīgāki darba tirgū,” skaidro RPIVA Uzņemšanas komisijas vadītāja Iveta Gulbe.

Pieteikties studijām RPIVA 12 pirmā līmeņa profesionālās izglītības, bakalaura un maģistra studiju programmās Rīgā, kā arī reģionos – Alūksnē, Cēsīs, Kuldīgā, Tukumā, Bauskā vai Jēkabpilī pilna un nepilna laika klātienē iespējams līdz 13. janvārim plkst. 17:00.

Lai uzzinātu vairāk par studijām RPIVA, izveidots speciāls bezmaksas uzziņu tālrunis 80002002, kā arī informācija izvietota mājas lapā www.rpiva.lv.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: