Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
RPIVA norisināsies VII Starptautisko Jauno zinātnieku konference
Publicēts 7. decembrī, 2011.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) šī gada 8. decembrī jau septīto gadu pēc kārtas notiks Jauno zinātnieku konference, kas pulcēs pašreizējos studentus, maģistrantus un doktorantus, kā arī absolventus, kuri iepazīstinās ar savu pētījumu rezultātiem.

Konferences mērķis ir veicināt studentu, maģistrantu, doktorantu un jauno zinātnieku pētniecisko darbību, sekmēt viņu pētījumu rezultātu popularizēšanu un ieviešanu praksē, kā arī attīstīt jauno zinātnieku organizatoriskās prasmes konferenču sagatavošanā un īstenošanā.

“Tradīciju par Jauno zinātnieku konferences organizēšanu aizsākām jau 2005. gadā un tā ar katru gadu kļūst arvien profesionālāka. Studenti un absolventi ar lielu interesi iesaistās, jo tā ir lieliska iespēja ne vien pastāstīt par veiktajiem pētījumiem, ar tiem iepazīstināt plašāku auditoriju, bet arī iesaistīties diskusijās, rast risinājumus un nodibināt nākotnē ļoti noderīgus kontaktus,” norāda RPIVA Zinātņu daļas vadītāja Dr. paed. Sanita Madalāne.

VII Starptautiskajā jauno zinātnieku konferencē darbs noritēs Plenārsēdē, Sekciju sēdēs no plkst. 09:30 līdz 17:30 un Noslēguma sēdē. Konferences laikā jaunie pētnieki iepazīstinās ar saviem pētījumiem pedagoģijas un psiholoģijas, mākslas un mūzikas pedagoģijas, kā arī vadības un ekonomikas jomās. Plenārsēdē RPIVA asoc. prof. emeritus zinātnieks Dr. biol. Jēkabs Raipulis prezentēs referātu "Cilvēka dzimuma ietekme uz mācīšanās procesu".

Šajā konferencē tiek ieviesta jauna sadarbības forma: Sekciju sēdēs tiks organizēta referentu un klausītāju refleksija un diskusija grupās sekcijas vadītāju vadībā. Diskusijas laikā katrs grupas dalībnieks reflektēs par savu pieredzi, izteiks idejas saistībā ar prezentētajiem tematiem un izvirzītajiem jautājumiem. Tādējādi gan referenti, gan klausītāji varēs aktīvi iesaistīties.

Konference norisināsies RPIVA telpās Rīgā, Imantas 7. līnija 1. Visi laipni aicināti apmeklēt konferenci un iesaistīties diskusijās. Ar konferences programmu iespējams iepazīties šeit – http://www.rpiva.lv/pdf/programma_vii_jzk_08_12_2011.pdf.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: