Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
RPIVA norisināsies tradicionālie „Gudrības ābola” svētki
Publicēts 31. augustā, 2010.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) rīt, 1. septembrī – tradicionālajā „Gudrības ābola” pasākumā jaunie studenti tiks iepazīstināti ar studiju procesu un iespējām, kā arī kopīgi tiks nosprausti akadēmijas mērķi nākamajam mācību gadam.

RPIVA katru studiju gadu uzsāk ar pirmo kursu studentu Adaptācijas dienām, kad divas dienas studentu parlaments velta, lai iepazīstina jaunos studentus ar akadēmiju, fakultāšu dekāniem, docētājiem, ar akadēmijas piedāvātajām iespējām, kā arī palīdzētu saliedēt jaunos kursus. Adaptācijas dienu izskaņā seko par tradīciju kļuvušie „Gudrības ābola” svētki. 

„Gudrības ābols” ir kā noslēgums adaptācijas dienām un reizē arī svētku brīdis akadēmijas personālam. Pasākuma dalībniekus uzrunās rektore Dace Markus un dekāni. Jaunajiem studentiem ir jādod uzticības zvērests un katrs students saņem simbolisku „Gudrības ābolu”, kas ir kā simbolisks aizsākums lielas un raženas zinību ābeles audzēšanai studiju laikā un arī pēc studijām. 

“Esam gandarīti, ka šogad, neskatoties uz ekonomisko nestabilitāti, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā mācības uzsāk vairāk studentu nekā pērn. Tas vēlreiz apliecina cilvēku izpratni par izglītību kā ilgtermiņa ieguldījumu savas personības attīstībā, kā arī apliecina RPIVA piedāvāto studiju programmu nākotnes perspektīvas,” norāda  RPIVA rektore Dace Markus.

„Gudrības ābola” pasākums sāksies 1. septembrī plkst. 13.30 RPIVA galvenajā ēkā – Rīgā, Imantas 7.līnijā 1. 

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: