Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
RPIVA līdz augusta beigām pagarina pieteikšanos studijām
Publicēts 19. augustā, 2011.
Sakarā ar pēdējās dienās novērotajām studēt gribētāju aktivitātēm, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) līdz 31. augustam pagarina pieteikšanos nepilna laika klātienes studijām.

 

“Pēdējās reģistrācijas dienās strauji palielinājās to cilvēku skaits, kas brauca uz akadēmiju, lai piereģistrētos studijām. Saņēmām arī zvanus uz informatīvo tālruni – studēt gribētāji interesējās par studiju iespējām un termiņiem. Lai nāktu pretī tiem, kas nodarbinātības un laika trūkuma dēļ nav varējuši pieteikties studijām līdz šim, radām iespēju termiņu pagarināt līdz augusta beigām,” norāda RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Šobrīd ir aktīvs ražas novākšanas laiks, kad cilvēki reģionos ir ļoti aizņemti. Tiklīdz kā laika apstākļi atļauj ir jāstrādā, tādēļ ir salīdzinoši grūti ieplānot laiku, lai dotos uz akadēmiju un pieteiktos studijām. Turpretī citi devušies atvaļinājumos un atgriezīsies tikai īsi pirms mācību gada sākuma.

Šobrīd RPIVA piedāvā pieteikties nepilna laika klātienes studijām vairāk kā 20 studiju programmās pedagoģijas un sociālo zinātņu fakultātēs. Līdz šim lielāko interesi studēt gribētāji izrādījuši par tādām studiju programmām kā pirmsskolas izglītības skolotājs, psiholoģijas bakalaurs, kā arī personāla vadība un komercdarbība un uzņēmumu vadība. Tāpat liela interese ir arī par maģistra studijām organizācijas vadībā.

Pieteikties studijām RPIVA iespējams gan Rīga, gan arī reģionālajās filiālēs Kuldīgā, Tukumā, Ventspilī, Alūksnē, Cēsīs, Madonā, Bauskā un Jēkabpilī.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: