Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
RPIVA jauno studiju gadu aizsāks ar tradicionālo pasākumu “Gudrības ābols”
Publicēts 30. augustā, 2011.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) jauno mācību gadu uzsāks ar par tradīciju kļuvušo pasākumu “Gudrības ābols”, kura laikā jaunie studenti nodos zvērestu un piedalīsies citās aktivitātēs, lai būtu pilnībā gatavi uzsākt mācības akadēmijā.

 

Ar pasākumu “Gudrības ābols” katru gadu aizsākas RPIVA studiju gads, kad studenti tiekas ar pasniedzējiem un akadēmijas vadību, vēl viens otram veiksmīgu gadu, piedalās atrakcijās, svinīgi pieņem savā pulkā jaunos studentus un dod ieskatu studiju dzīvē. Kā stāsta RPIVA sabiedrisko attiecību speciāliste Gundega Rugāja, “ideja par gudrības ābolu aizsākusies pirms daudziem gadiem, kad ābola parasts kritiens no ābeles zara ļāva atklāt gravitācijas spēku. RPIVA Gudrības ābola svētkus svin jau no 2007. gada, kad akadēmijas teritorijā tika iestādīta ābelīte, no kuras jau trešo gadu esam sagaidījuši gudrības ābolus.”

Pasākumu plānots iesākt ar studentu himnu, kam sekos RPIVA rektores uzruna un iepazīstināšana ar akadēmijas pasniedzējiem. Dienas gaitā studenti uzstāsies ar priekšnesumiem un iepazīstinās ar saviem talantiem. Inese Žuga priecēs klātesošos ar vijoļspēli, Rūta Lankovska spēlēs klavieres, savukārt, Kristaps Kiršteins un Aleksandrs Tugriševs sniegs priekšnesumu džezā.

Arī šogad jaunie studenti, stāvot pie Gudrības ābola svinīgi solīs atdot savu sirdi un enerģiju akadēmijai, godprātīgi apgūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas izvēlētajā specialitātē, klausīt vecāko kursu studentu padomam, kā arī vienmēr saglabāt optimismu, ticību un lielisku humora izjūtu.

„Gudrības ābola” pasākums sāksies 1. septembrī plkst. 13.30 RPIVA galvenajā ēkā – Rīgā, Imantas 7. līnijā 1.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: