Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
RPIVA izsludina ziemas uzņemšanu
Publicēts 7. decembrī, 2011.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) izsludina ziemas uzņemšanu, kuras laikā interesentiem un studēt gribētājiem iespējams iegūt plašu informāciju par studiju iespējām RPIVA, kā arī saņemt konsultācijas.

“Tā kā ik gadu daudzi cilvēki izmanto iespēju reģistrēties studijām akadēmijā ziemas uzņemšanas laikā (janvārī), šogad jau laicīgi esam sākuši interesentu konsultēšanu un informēšanu. Tā ir iespēja pārdomāt savu studiju izvēli un izdarīt pareizo lēmumu,” norāda RPIVA uzņemšanas nodaļas vadītāja Iveta Gulbe.

 

“Nereti pie mums vēršas cilvēki, kas tikai aptuveni zina, kāda joma viņiem šķiet interesanta, ko vēlētos studēt. Tad palīdzam saprast, kādas vispār ir iespējas, kāds ir konkrēto studiju programmu saturs. Šādas konsultatīvas pārrunas noder arī tiem, kas varbūt jau ir izšķīrušies par studiju virziena izvēli, bet nav apzinājuši visas iespējas,” komentē I. Gulbe.

 

Ziemas uzņemšana, kas sāksies 3. janvārī, RPIVA notiek gan pirmā līmeņa profesionālās, gan bakalaura, kā arī akadēmiskā un profesionālā maģistra studiju programmās pilna un nepilna laika klātienē. Mācības iespējams uzsākt Rīgā vai kādā no RPIVA reģionālajām filiālēm – Cēsīs, Alūksnē, Bauskā, Tukumā, Kuldīgā vai Jēkabpilī.

 

Plašāka informācija – rpiva.lv. Konsultācijas iespējamas arī pa bezmaksas tālruni – 80002002, e-pastu: uznemsana@rpiva.lv, vai skype - uznemsana.rpiva.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: