Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Pieteikties studijām augstskolā varēs līdz pat augusta vidum
Publicēts 18. jūlijā, 2011.
Lai gan vairākās augstskolās un universitātēs pieteikšanās studijām jau tuvojas noslēgumam, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) jauno studentu uzņemšana pilna un nepilna laika studijām norisināsies līdz pat augusta vidum.

 

Studentu uzņemšana RPIVA pilna laika studiju programmās turpināsies līdz 5. augustam un nepilna laika – līdz pat 19. augustam. Pieteikumu skaits studijām un potenciālo studentu aktivitāte šogad ir krietni vien lielāka, nekā iepriekš. 

“Galvenais, pēc kā vadās jaunie studenti ir izglītības kvalitāte un iespēja savienot mācības ar darbu, elastīgi studiju maksas noteikumi un, protams, augstskolu absovējot, darba vieta savā specialitātē. Šiem visiem punktiem RPIVA atbilst perfekti, acīmredzot, tāpēc studentu pieplūdums ir tik liels,” atzīst RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

RPIVA Studentu parlamenta prezidente Valērija Abaševa uzskata, ka lielu lomu spēlē arī pašu studentu veidotā augstskolas reklāmas kampaņa.

“Turpinot tradīciju, RPIVA studenti arī šogad veido augstskolas reklāmas kampaņu. Video sižetos tiek attēloti reāli studenti, kas akadēmijā izceļ labāko – iespēju darbu savienot ar mācībām, interesanto mācību vidi, zinošos pasniedzējus, starptautisko apmaiņas programmu iespējas un citas priekšrocības. Nešaubīgi varu teikt, ka, manuprāt, RPIVA ir viena no vislabākajām augstskolām, šeit tiek domāts gan par kvalitatīvu mācību procesu, piedāvājot 29 dažādas studiju programmas, gan arī par ārpusstudiju aktivitātēm,” turpina Valērija Abaševa.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: