Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Februāris, 2020
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Pieaug studentu skaits, kas mācības vēlas savienot ar darbu
Publicēts 13. jūlijā, 2010.
Savas zināšanas papildināt un iegūt papildus izglītību šogad arvien vairāk izvēlas cilvēki vecumā no 25 līdz 40 gadiem, kas studijas vēlas savienot ar jau stabilu darbu. Uz to norāda Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) dati par pieteikumu skaitu uz nepilna laika klātienes studiju programmām.

“Cilvēki, kas vecāki par 25 gadiem, izvēlas papildināt savas jau esošās zināšanas maģistrantūras studijās, tajā pašā laika izmantojot arī iespēju iegūt savu pirmo vai vēl vienu bakalaura izglītību. Kā apliecina mūsu studenti, bieži vien ikdienas darbā lieti noder psiholoģijas, pedagoģijas vai komercdarbības zināšanas. Tāpat dubulta izglītība padara cilvēku daudz konkurētspējīgāku darba tirgū,” atzīmē RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

RPIVA piedāvā plaša spektra nepilna laika klātienes studijas, kas ļauj studijas ļoti veiksmīgi savienot ar darbu. “Studenti novērtē šīs iespējas mācīties nepilna laika klātienē. Jo sevišķi tie potenciālie studenti, kuriem jau ir stabils darbs un kas vēlas paplašināt savas zināšanas, kāpt pa karjeras kāpnēm, vēršas pie mums ar jautājumiem tieši par iespējām, ko piedāvājam nepilna laika klātienē,” norāda Gunita Aldiņa

“Šāda pastiprināta interese par izglītības paplašināšanu varētu liecināt par to, ka cilvēki vēlas justies drošāki par savu nākotni. Viņi vēlas būt konkurētspējīgāki, ar lielākām variēšanas iespējām ne tikai vienā šaurā specialitāte, bet arī plašāk. Un tas ir labi, jo konkurences apstākļos sabiedrība kļūst arvien izglītotāka,” atzīmē RPIVA rektore Dace Markus.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: