Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Pieaug pieprasījums pēc personāla vadības speciālistiem
Publicēts 5. jūlijā, 2011.
Jau tagad uzņēmējdarbības vidē jūtams pieprasījums pēc profesionāliem personāla vadības speciālistiem, un izmaiņas darba tirgū liecina, ka šī specialitāte kļūs tikai vajadzīgāka, jo prasmīgus darbiniekus atrast un piesaistīt kļūst arvien grūtāk.

 

Lai arī pašreiz Latvijā bezdarba līmenis joprojām ir visai augsts, tomēr uzņēmēji nereti sūdzas, ka atrast piemērotu, prasmīgu, profesionālu un lojālu darbinieku kļūst arvien grūtāk. Tādēļ arī pieprasījums pēc prasmīgiem personāla vadības speciālistiem kļūst arvien lielāks. Uzņēmumos ir nepieciešams cilvēks, kas varētu nodarboties ar personāla atlasi, veicot to profesionāli un nodrošinot efektīvu darba ritmu. Pretējā gadījumā uzņēmums var ciest zaudējumus tieši neprofesionālas komandas atlases dēļ.

Kā atzīme Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa, “arī studentu aktivitāte, izvēloties apgūt personāla vadības specialitāti pieaug. To izvēlas gan jaunieši, kas tikko beiguši vidusskolu, gan arī cilvēki, kuri jau strādā un vēlas paaugstināt kvalifikāciju, tādējādi, iespējams, paplašinot karjeras iespējas. Studenti apzinās, ka pēc pāris gadiem, kad būs ieguvuši diplomu, šīs profesijas speciālisti būs vēl pieprasītāki.”

Jau mēnesi turpinās vasaras uzņemšana RPIVA un studēt gribētāju skaits ir pieaudzis.

Arī jaunā studente Liene Gērena, kura reģistrējusies studijām RPIVA Personāla vadības studiju programmā: “RPIVA es izvēlējos studēt vairāku iemeslu dēļ. Es strādāju un šī skola man piedāvāja ļoti ērtu laiku neklātienes nodarbībām – darba dienu vakari. Pati esmu no Ventspils un daudz laba dzirdēts arī par akadēmijas reģionālajām nodaļām. Un visbeidzot manu uzmanību piesaistīja šī studiju programma – personālvadība – un tās perspektīvas nākotnē.”

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: