Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Oktobris, 2020
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Pieaug interese par studiju iespējām reģionos
Publicēts 5. janvārī, 2012.
Kā liecina Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) apkopotie dati pirmajās ziemas uzņemšanas dienās un pirms tās, gadu no gada pieaug to studēt gribētāju skaits, kas izvēlas augstāko izglītību iegūt reģionos.

“Šogad vairāk kā citus gadus cilvēki nāku uz akadēmiju, zvana un interesējas par studiju iespējām reģionos, norādot, ka tas ir tuvāk viņu dzīves un darba vietai, iespējams papildināt zināšanas, iegūt augstāku kvalifikāciju, vienlaikus esot kopā ar ģimeni un strādājot,” norāda RPIVA Uzņemšanas komisijas vadītāja Iveta Gulbe.

Reģiona pilsētas aktīvi strādā, lai ieinteresētu jaunus cilvēkus savu nākotni saistīt ar konkrēto reģionu un pieejamas izglītības iespējas augtākā līmenī ir viens no priekšnoteikumiem, lai piesaistītu zinātkārus jauniešus, kā arī izglītotus cilvēkus. Kā liecina interesentu skaita pieaugums, reģionālā politika šajā jautājumā bijusi veiksmīga un studentu skaits varētu pieaugt.

“Reģionu iedzīvotāji ir ļoti aktīvi arī kvalifikācijas celšanas jautājumos. Jau esošie speciālisti vēlas pārkvalificēties vai papildināt savas zināšanas, lai būtu spējīgi darboties starpdisciplinārās nozarēs. Saprotam, ka studiju savienošana ar pilnas slodzes darbu prasa lielu gribasspēku, tādēļ nākam pretī studentiem, rodot risinājumus un vienlaikus saglabājot augstu studiju kvalitāti,” atzīmē Iveta Gulbe.

RPIVA ziemas uzņemšana sākās 3. janvārī, piedāvājot pieteikties studijām kādā no 12 dažāda līmeņa studiju programmām Rīgā, kā arī reģionos – Alūksnē, Cēsīs, Kuldīgā, Tukumā, Bauskā vai Jēkabpilī pilna un nepilna laika klātienē.

Lai uzzinātu vairāk par studijām RPIVA, izveidots speciāls bezmaksas uzziņu tālrunis 80002002, kā arī informācija izvietota mājas lapā www.rpiva.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: