Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Pagarina pieteikšanās termiņu psiholoģijas bakalaura studijām
Publicēts 10. augustā, 2011.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) vēl divas dienas – līdz 12. augustam – pagarina dokumentu pieņemšanu bakalaura augstākās izglītības studiju programmā Psiholoģijas bakalaurs. Lēmums par pagarināto reģistrāciju pieņemts, jo pēdējās dienās saņemta liela studēt gribētāju interese.

 

“Tā kā pēdējās dienās saņēmām daudz jautājumus par iespējām studēt psiholoģiju RPIVA, cilvēki zvanīja un izteica savu vēlmi reģistrēties, radām iespēju dokumentu iesniegšanas termiņu pagarināt par dažam dienām. Tas dod iespēju ikvienam, kas vasaras vai saspringtā darbu grafika dēļ nav atraduši laiku savlaicīgi reģistrēties studijām, taču vēlas paaugstināt savu kvalifikāciju,” skaidro RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Studijām pēdējās dienās galvenokārt piesakās reģionu iedzīvotāji un tie, kas ilgstoši un ar lielu rūpību izvērtē studiju programmas, meklējot sev atbalstošāko un izdevīgāko. “Ik gadu pēdējās dokumentu iesniegšanas dienas ir saspringtas, jo studēt gribētāju skaits pieaug. Nereti pēc termiņa beigām daudzus arī nākas apbēdināt, ka dokumentus iesniegt studijām šajā mācību gadā vairs nav iespējams,” atzīmē Gunita Aldiņa.

Psiholoģija kā nākotnes profesija vienmēr bijusi samērā populāra, jo tas paver plašas darba iespējas pēc studiju beigšanas. Absolventiem ir iespēja turpināt mācības augstākā līmenī, strādāt privāta uzņēmumā, konsultēt privātpersonas, vai arī kļūt par organizācijas psihologu. Šajā saspringtajā un stresa pilnajā laikā psihologiem ir daudz darba. Tāpat psiholoģijas zināšanas lieti noder personīgās dzīves sakārtošanā, ka arī jebkurā citā profesijā – tā ir kā pievienotā vērtība, kas atvieglo saskarsmi un ļauj efektīvāk nonākt pie mērķa.

Iespēja iesniegt dokumentus Psiholoģijas bakalaura studijām RPIVA turpinās līdz 12. augustam.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: