Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Mūzikas izglītības pedagogiem piedāvā apmeklēt bezmaksas kvalifikācijas celšanas kursus
Publicēts 23. novembrī, 2011.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) Eiropas Sociālā fonda "Mūzikas skolu pedagogu profesionālās kompetences paaugstināšana" projekta ietvaros aicinām pieteikties profesionālās ievirzes mūzikas izglītībā iesaistītos pedagogus uz bezmaksas tālākizglītības kursiem.

 

Projekta mērķis ir paaugstināt profesionālās ievirzes mūzikas izglītībā iesaistīto pedagogu kompetenci un nodrošināt prasmju atjaunošanu saistībā ar inovatīvo profesionālās mūzikas izglītības saturu.

RPIVA ir sagatavojusi profesionālās ievirzes mūzikas skolu pedagogiem inovatīvu 36 stundu tālākizglītības kursu programmu, kurā ir ietverti četri moduļi: Pedagoģija/ mūzikas pedagoģija, Psiholoģija/ mūzikas psiholoģija, Populārā, roka un džeza mūzika, kā arī  Mūzikas tehnoloģijas. Noslēgumā paredzēta arī refleksijas diskusija. Projekta ietvaros plānots veidot arī meistarklases džeza mūzikas pedagoģijā ar ārvalstu un Latvijas džeza mūzikas pedagogu piedalīšanos un mācību materiālus populārās, roka un džeza mūzikas metodikā DVD formātā.

“Ikdienas darba, apmācot jaunos mūzikas pedagogus un runājot ar tiem, kas jau strādā profesijā, secinājām, ka mūzikas nozare pasaulē un arī Latvijā ļoti strauji attīstās, tādēļ pedagogiem jāseko līdzi aktualitātēm. Lai piedāvātu skolniekiem jaunāko informāciju, izmantotu inovatīvas mācību metodes un paaugstinātu Latvijas mūzikas izglītības līmeni, pasniedzējiem nepārtraukti jāpilnveidojas, jāpaaugstina kompetence. Izveidojām kursu, kas ne tikai dos ieguldījumu nozares attīstība, bet ļaus katram pedagogam paaugstināt savu konkurētspēju,” norāda projekta vadītāja Laimrota Kriumane.

Kursi tiek organizēti Rīgā, kā arī Latvijas reģionos, tādējādi padarot tos pieejamākus mūzikas pedagogiem no visas Latvijas. Tālākizglītības kursi notiek četras dienas un to noslēgumā dalībnieki saņem apliecību par tālākizglītības kursu apmeklēšanu. Lai iegūtu plašāku informāciju un pieteiktos kursiem, sazinieties ar RPIVA Projekta vadītājas asistenti Kristīni Grigali pa tālrini – 67860668 vai

e-pastu kristine.grigale@rpiva.lv .


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: