Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2020
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Makss un Morics piedāvā īpašu – RPIVA Gudro picu - studentiem
Publicēts 21. jūlijā, 2010.
Reiz dzīvoja picu cepēji Makss un Morics, kas 2010.gada vasarā izveidoja jaunu picas šķirni “RPIVA Gudro picu”. Jaunā pica paplašina jau esošo plašo ēdienkarti un ir izveidota ar mērķi sniegt sātīgu, enerģētisku un īpaši garšīgu uzkodu ikvienam studēt, mācīties un jaunas iemaņas apgūt gribētājam.

Pica izstrādāta sadarbībā ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA), tādēļ tās sastāvā līdzās bekonam, tomātiem, sieram, sarkanajiem sīpoliem un svaigi maltiem melnajiem pipariem iekļauta īpaša sastāvdaļa – lauru lapas – simbolizējot gudrību. Lauru lapas jau senajā Grieķijā un Romā tika atzītas par īpašām, piedēvējot tām slavas, atzinības un gudrības īpašības. Lauru koks ir mūžam zaļš un tāpat kā izglītība simbolizē nemitīgu izaugsmi. Tāpat lauru lapām piemīt tonizējoša iedarbība, ļaujot remdināt galvas sāpes un padarot mācīšanās procesu patīkamāku un efektīvāku.

“Makss un Morics vienmēr bijuši draugos ar studentiem un ikvienu zinātkāru cilvēku, tādēļ viņi ar lielu prieku strādāja pie sevišķās studentu picas izstrādes, nododoties šim procesam dienām un naktīm, meklējot sastāvdaļas, kas apliecinātu picas nosaukumu – Gudrā pica. Studenti novērtē picu, kā ērtu, enerģiju dodošu un garšīgu uzkodu, tādēļ gan Makss, gan Morics vēlas draudzēties,” informē Makša un Morica draugs Ojārs.

Makss un Morics turpina meklēt iespējas kļūt picas cienītājiem draudzīgāki un pieejamāki. Tuvākajā laikā plānots atvērt jaunu picēriju Imantā, tādējādi esot tuvāk RPIVA studentiem un citiem gardēžiem.

Tā viņi cep vēl šobaltdien - http://www.makssunmorics.lv/lat/picas


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: