Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Maijs, 2020
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lielākā interese par studijām Komercdarbības un uzņēmuma vadības programmā
Publicēts 3. decembrī, 2010.
Kā informē Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) vēl pirms ziemas uzņemšanas sākuma lielākā interese no studēt gribētāju puses tiek izrādīta par Komercdarbības un uzņēmuma vadības studiju programmu, kur mācības notiek nepilna laika klātienes grupā.

Jau kopš novembra vidus uz RPIVA bezmaksas informatīvo tālruni zvana interesenti, kas vēlas uzzināt vairāk par studiju iespējām RPIVA. Kā rāda zvanu statistika, visvairāk interesi cilvēki izrāda par studijām komercdarbības un uzņēmuma vadības programmā, tai seko pirmsskolas izglītības skolotājs un sabiedrisko attiecību studiju programma. Interesanti, ka studēt gribētāji sevišķi aktīvi interesējas tieši par nepilna laika klātienes studijām.

“Šī brīža provizoriskā aina par to, kādas būs šī gada ziemas uzņemšanas tendences vēlreiz apstiprina šī brīža situācijas raksturojumu, kas jau izskanējis sabiedrībā – ka arvien vairāk cilvēki domā par savas uzņēmējdarbības dibināšanu un tādēļ vēlas apgūt tieši komercdarbību. Ņemot vērā studēt gribētāju interesi, varam secināt, ka tendence turpinās, Latvijā ir gana daudz cilvēki, kas šobrīd domā par savas uzņēmējdarbības uzsākšanu vai kvalifikācijas celšanu jau esošajā organizācijā,” atzīmē RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

RPIVA ziemas uzņemšana norisināsies laikā no 3. līdz 14. janvārim. “Privātpersonas un uzņēmumi joprojām izrāda interesi par iespējām ne tikai papildināt savas zināšanas, bet arī izglītot darbiniekus. Prieks, ka daudzi šo ekonomiski smago laiku izmanto, lai celtu izglītības līmeni, jo tas dos atspaidu nākotnē,” piebilst Gunita Aldiņa. 

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: