Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Liela daļa studentu dod priekšroku studēt komercdarbību un uzņēmuma vadību
Publicēts 20. jūlijā, 2011.
Kā informē Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA), studenti šogad aktīvi izvēlas Komercdarbības un uzņēmuma vadības studiju programmu, to pamatojot ar mērķi nākotnē veidot savu biznesu.

 

Jau kopš jūnija sākuma, kad tika uzsākta pieteikšanās studijām RPIVA, jaunie studenti zvana uz bezmaksas tālruni, lai saņemtu papildus informāciju par studijām šajā akadēmijā. Kā rāda zvanu statistika, liela daļa interesentu jautā tieši par komercdarbības un uzņēmuma vadības programmu. Popularitātes ziņā daudz neatpaliek arī pirmsskolas izglītības skolotāja un sabiedrisko attiecību speciālista studiju programmas.

“Šī brīža situācija apstiprina medijos izskanējušo informāciju par to, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas ne tikai studēt, bet pēc skolas absolvēšanas veidot savu biznesu. Ņemot vērā zvanu un pieteikumu statistiku, varam secināt, ka šāda tendence turpinās un Latvijā ir gana daudz cilvēku, kas nākotni plāno saistīt ar uzņēmumu vadību un komercdarbību,” atzīmē RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Komercdarbības un uzņēmuma vadības programmu var apgūt sešās RPIVA filiālēs - Rīgā, Cēsīs, Kuldīgā, Alūksnē, Ventspilī un Tukumā, tādā veidā piedāvājot plašas iespējas apgūt vēlamo profesiju arī reģionos.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: