Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Februāris, 2020
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Latvijas Eksportpadome plāno uzsākt sadarbību darba iespēju paplašināšanā studentiem
Publicēts 23. jūlijā, 2010.
Latvijas Eksportpadome (LEP) tuvākajā laikā plāno sadarboties ar Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA), lai pēc studiju beigām labākajiem studentiem piedāvātu darba iespējas LEP biedru uzņēmumos, tādējādi atbalstot jauno speciālistu centienu, motivētu viņus sasniegt labākus rezultātus mācībās un radītu stabilitāti par nākotnes iespējām.

Plānotā sadarbība paredz LEP un RPIVA vienošanos, kas paredz vadības un ekonomikas nodaļas studentiem noteiktu skaitu darba vietu uzņēmumos kas ir Latvijas Eksportpadomes biedri. Uz darba vietām varēs pretendēt ikviens bakalaura studiju programmas absolvents, kas uzrādīs augstus rezultātus mācībās. Šobrīd vēl norit vienošanās par sadarbības detaļām.

“Vairākos uzņēmumos, kas ir LEP biedri jau tagad veiksmīgi strādā daži darbinieki, kas bijuši RPIVA studenti, tādēļ radās doma par sadarbību. Tas ne tikai dotu studentiem lielāku motivāciju uzrādīt labākus studiju rezultātus, bet arī nodrošinātu uzņēmumiem augsti kvalificētus darbiniekus, kas šobrīd un arī nākotnē, neskatoties uz ekonomisko nestabilitāti noteikti būs vajadzīgi,” atzīst LEP projektu direktors Jānis Āboliņš.

“Šobrīd gan studentiem, gan tiem jauniešiem, kas vēlas uzsākt studiju gaitas, ļoti būtisks ir jautājums par darba iespējām pēc mācību beigām. Lai arī, kā rāda statistika, RPIVA studenti pēc augstskolas beigšanas viegli atrod darbu, vēlamies radīt visus priekšnoteikumus, lai studenti justos droši un pārliecināti par savu nākotni. Sadarbība ar LEP būtu šāds solis,” norāda RPIVA rektore Dace Markus.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: