Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Jūnijs, 2024
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Jānis Stībelis: Mūzikas studijas RPIVA paver jaunas iespējas
Publicēts 24. augustā, 2011.
Jautāts par iespējām, kur Latvijā var studēt mūziku, populārais dziedātājs Jānis Stībelis iesaka Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA), jo tā piedāvā studijas, kas kvalitātes ziņā neatšķiras no ASV un citu mūzikas lielvalstu piedāvājuma.

 

Jānis Stībelis RPIVA absolvējis profesionālā bakalaura studiju programmu “mūzikas skolotājs” un augstu novērtē akadēmijas laikā iegūtas zināšanas.

Pamatojot savu izvēli par labu RPIVA, Jānis Stībelis norāda: “RPIVA ir viena no tām augstskolām, kur māca ne tikai akadēmisko mūziku, bet arī džezu un populāro mūziku. Šī akadēmija nav tik formāla, kā citas iestādes, kur ir jāsēž un jāmācās no zvana līdz zvanam. Šeit ir arī pietiekoši daudz laika dažādām ārpus studiju darbībām. Piemēram, es studiju laikā jau darbojos savā grupā un mēs spēlējām visādas balles. Studentu neformālā dzīve ir ļoti aktīva, notiek daudz visādi pasākumi.”

Paralēli tam mūziķis novērtē arī studiju kvalitāti, atzīmējot profesionālos pedagogus, kas dod studentiem gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas, kuras vēlāk iespējams veiksmīgi pielietot savā karjerā.  “ RPIVA ir ļoti labi mūzikas pedagogi. Piemēram, Andrejs Jevsikovs, kurš pasniedz ģitārspēli, Viktors Ritovs – klavieres, Tālis Gžibovskis– bungas vai Inga Bērziņa, kas ļoti labi māca vokālu, ” atzīmē Jānis Stībelis.

“RPIVA man paliks atmiņā ar to, ka gandrīz visu no tā, ko esmu tur mācījies, esmu spējis pielietot. Jebkurā augstskolā ir daudz dažādu mācību priekšmetu, bet ne jau visus tos pēc tam dzīvē var pielietot. Man ir bijusi iespēja pēc tam doties pastudēt uz Ameriku un esmu konstatējis, ka teorija, ko mācīja Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā nevienā brīdī nav zemākā līmenī. Brīžam tādos priekšmetos kā harmonijā un solfedžo man tur pat nebija ko darīt, jo to visu zināju.”

Ar plašāku Jāņa Stībeļa viedokli varat iepazīties video klipā – http://www.youtube.com/rpivalv#p/u.

Jānis Stībelis ir viens no RPIVA absolventiem, kas ar augstiem rezultātiem pierādījis sevi mūzikas jomā Latvijā un pasaulē, taču tādu nav mazums. Arī studiju laikā topošie mūziķi ir aktīvi un nebaidās pārbaudīt savas spējas, piedaloties dažādos konkursos, meistarklasēs, to starp arī starptautiskajā džeza mūzikas festivāla “Saulkrasti Jazz”, un sasniedzot labus rezultātus.

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija piedāvā apgūt profesionāla bakalaura studiju programmu “Mūzikas skolotājs” ar specialitātēm: mūzikas skolotājs vispārizglītojošā skolā, muzikālo kolektīvu vadītājs; instrumentspēles skolotājs; vokālais pedagogs; klavierspēles skolotājs; populārās un džeza mūzikas skolotājs.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: