Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Izvēloties augstskolu, studenti lielāko uzmanību pievērš studiju maksai un iespējai mācības savienot ar darbu
Publicēts 13. jūnijā, 2011.
Jūnija sākumā Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) sākusies vasaras uzņemšana 2011./2012. mācību gadam un jau saņemta liela studēt gribētāju atsaucība. Jaunie studenti interesējas par studiju programmām un iespējām, īpaši lielu uzmanību pievēršot studiju maksai un iespējām mācības savienot ar darbu, norādot, ka šobrīd tas ir ļoti būtiski.

 

Vasaras uzņemšana RPIVA turpināsies līdz 19. augustam, taču jau vasaras sākumā saņemti daudz pieteikumi un zvani uz bezmaksas tālruni (80002002). Cilvēki interesējas un vēlas pieteikties studijām iespējami ātrāk, lai mierīgi nodotos vasaras atpūtai.  

“Kā jau minēju iepriekš – šogad iedzīvotāji ir sasparojušies uz izglītības iegūšanu un piesakās studijām mūsu akadēmijā. Izglītība ir ļoti svarīga un man prieks, ka to saprot tik liels cilvēku skaits,” atzīst RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Kā informē Gunita Aldiņa, šobrīd visbiežāk uzdotie jautājumi ir par studiju maksu un iespēju mācības savienot ar darbu. Liela daļa vēlas turpināt strādāt, lai paplašinātu zināšanas vai to pieprasa darba devējs, tāpēc piesakās studijām RPIVA, jo studiju plānu iespējams veidot ļoti elastīgu. Studijas ar dabu vēlas savienot arī jaunieši, kas tikko beiguši vidusskolu, jo ekonomiskās situācijas dēļ ne vienmēr viņi var atļauties laiku veltīt tikai studijām.

Šobrīd visvairāk pieteikumu ir uz psiholoģijas bakalaura studiju programmu, pirmsskolas izglītības skolotāja studijām, kā arī uz pirmsskolas un sākumskolas skolotāja studiju programmu, tomēr, izvērtējot iepriekšējos gadus, joprojām liela interese tiek izrādīta arī par uzņēmējdarbības studijām.

Papildus informāciju par studijām RPIVA iespējams iegūt, zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80002002, kas darbojas katru darba dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00, sniedzot atbildes uz visdažādākajiem interesentu jautājumiem par studijām RPIVA.

Gunita Aldiņa atgādina, ka vēl ir iespējams apmeklēt atvērto durvju dienas un izstaigāt RPIVA filiāļu telpas un iegūt plašāku informāciju par studijām. Atvērtās durvju dienas norisināsies Kuldīgā – 18. jūnijā, Cēsīs – 2. jūlijā un Ventspilī– 16. augustā. 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: