Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Izveidota jauna maģistra studiju programma "Organizācijas vadība"
Publicēts 30. jūnijā, 2011.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) uz sešiem gadiem akreditēta starpdisciplināra profesionālā maģistra studiju programma "Organizācijas vadība" ar specializācijas virzieniem "Izglītības vadība", "Komercuzņēmuma vadība", "Sociālās labklājības jomas vadība".

 

Studiju programma tiks īstenota gan pilna, gan nepilna laika klātienes studijās Rīgā un filiālēs – Alūksnē, Cēsīs, Kuldīgā un Tukumā. Pieteikšanās šajā studiju programmā norisinās no 27.06.2011. līdz 17.08.2011. Tā kā studiju programmā paredzētas arī budžeta vietas, tad jau tagad studēt gribētāji izrāda lielu interesi.

"Tā ir laba iespēja gan esošajiem vadītājiem, gan tiem, kuri vēlas kļūt par skolu direktoriem, pirmsskolu, sociālo dienestu, uzņēmumu u.tml. vadītājiem, bāriņtiesu, izglītības pārvalžu darbiniekiem, pilnveidot savu kompetenci un iegūt profesionālo maģistra grādu vadībzinātnē vai uzņēmuma un iestādes vadītāja kvalifikāciju un profesionālo maģistra grādu vadībzinātnē. Iegūstot šādu izglītību, esošie un topošie vadītāji stiprinās savu konkurētspēju un paaugstinās vadības darba kvalitāti savā darba vietā," norāda Sociālo zinātņu fakultātes dekāns Elmārs Vēbers.

Apgūstot maģistra studiju programmu "Organizācijas vadība" iespējams izvēlēties specifikāciju "Izglītības vadība", "Komercuzņēmuma vadība", "Sociālās labklājības jomas vadība", tādējādi piemērojot izglītību sev interesējošajai jomai, vienlaikus apgūstot arī vispārējus organizācijas vadības principus. Jaunā maģistra programma izveidota pamatojoties uz studēt gribētāju un darba tirgus vajadzībām, kur pieprasījums pēc profesionāliem augstas klases vadītājiem turpina pieaugt.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: