Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Februāris, 2020
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Iespēja pieteikties studijām par valsts budžeta līdzekļiem vēl līdz 1.septembrim
Publicēts 27. augustā, 2010.
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) līdz 1.septembrim pagarina pieteikšanos studiju programmā “Vidējās izglītības bioloģijas skolotājs un pamatizglītības dabaszinību skolotājs”, kur iespējams mācīties par valsts budžeta līdzekļiem.

Šogad vides izglītības un bioloģijas studiju programma atzīta par prioritāru, jo pieprasījums pēc šādiem speciālistiem palielinās. To apstiprina arī piešķirtais valsts finansējums, uz ko studēt gribētājiem joprojām ir iespēja pretendēt. “Šādi skolotāji ir ļoti vajadzīgi paplašinātā profila dēļ. Šīs programmas studentiem RPIVA garantē no valsts budžeta finansētas pilna laika studiju vietas un kvalitatīvas studiju iespējas, jo RPIVA strādā dabaszinību profesoru komanda, kuru papildina pedagoģijas un psiholoģijas speciālisti. Konkursa kārtībā saņemts finansējums ERAF projektā, tādēļ šiem studentiem būs augstas kvalitātes studiju vide,” norāda RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Vides izglītība kopumā šobrīd visā pasaulē un arī Latvijā izpelnās arvien lielāku uzmanību, jo, kā norāda speciālisti, vides saglabāšanai un vides resursu izmantošanai ir nākotnes perspektīva, kas strauji kļūst aktuāla. Kā norāda dabas draugs Ingmārs Līdaka, “globālo pārmaiņu process, bioloģiskās daudzveidības samazināšanās, konkrētu apdraudētu sugu aizsardzība šobrīd ir visas pasaules un, jo sevišķi, Eiropas rūpju lokā. Šobrīd par prioritāti ir kļuvusi ilgtspējīga attīstība, kas nav iedomājama bez kvalitatīvām zināšanām par vidi un dabu.”

Studentiem, kas savu profesiju izvēlas saistīt ar vides un bioloģijas nozarēm tiek prognozēta stabila nākotne un garantēts pieprasījums darba tirgū ne vien Latvijā, bet visā Eiropā. Ingmārs Līdaka, raksturojot RPIVA piedāvātās studiju iespējas norāda: “RPIVA nodrošina mūsdienīgu izglītību, kas ļaus strādāt ne tikai skolā, bet arī vides tūrisma nozarē, vides institūcijās Latvijā un Eiropā, kur vides aizsardzības joma prasa arvien jaunus speciālistus.”

Ar plašāku Ingmāra Līdakas viedokli par vides izglītību varat iepazīties šeit: http://www.youtube.com/user/rpivaLV#p/u/2/Z7JqBVVRRbE

Iespēja pieteikties studijām RPIVA ir spēkā līdz 1.septembrim. Papildus informāciju iespējams saņemt, zvanot pa tālruni 67808130, rakstot uznemsana@rpiva.lv vai ierodoties uz vietas Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā – Imantas 7. līnija 1. 

Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: