Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Eksperts: Augstskolu iniciatīva pašiem veidot reklāmas kampaņas norāda par tendences rašanos (VIDEO)
Publicēts 8. jūlijā, 2010.
Pirms dažām dienām Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija (RPIVA) paziņoja, ka uzņemšanas reklāmas kampaņu šogad uzticēs veidot pašiem studentiem, tādējādi ļaujot viņiem radoši izpausties un iegūt pieredzi. Par šādas iniciatīvas efektivitāti jautājām mārketinga, reklāmas un sabiedrisko attiecību aģentūras “Alberta Uzņēmumu Grupa” vadītājam Albertam Jodim.

Alberts Jodis: “Manuprāt šāda iniciatīva no RPIVA puses noteikti ir apsveicama un ņemama par piemēru ari citām mācību iestādēm. Vēl jo vairāk tām, kas pašas sagatavo reklāmas vai sabiedrisko attiecību speciālistus. Tā studentiem ir lieliska pieredze, kas karjeras veidošanā noderēs.
Protams, varētu teikt, ka profesionālas komunikācijas aģentūras piesaiste noteikti dotu labākus rezultātus, taču jāatceras, kas ir šo iestāšanās kampaņu auditorija – tie ir vidusskolēni, topošie studenti. Un vienaudži viens otru parasti saprot vislabāk. Arī ideja par to, ka students daudz labāk saprot, kas tieši potenciālajiem interesentiem par akadēmiju interesē.

Iespējams, problēmas varētu sagādāt precīzu informācijas kanālu izvēle un ziņojuma, reklāmas  materiālu kvalitāte, taču šajā gadījumā nozīme ir idejai. Būs interesanti paskatīties, kā RPIVA studentiem tas izdosies, jo kā saprotu, viņi izvēlējušies sava kampaņa lielu uzmanību veltīt tieši jaunajām tehnoloģijām, sociālajiem tīkliem, internetam. Šeit paveras daudz iespējas, kuras viņiem jāprot izmantot. Turklāt šāda iniciatīva arī ceļ pašu studentu kvalitāti topoši darba devēju acīs.

Līdzīgas idejas vērojamas arī no citu uzņēmumu puses, kas arvien biežāk paši cenšas reklāmas gatavot pašu spēkiem. Cik bieži tas izdodas un vai tā ir līdzekļu ekonomija, tas ir cits jautājums, taču noteikti iespējams runāt par zināmas tendences veidošanos.”

 

 


Komentāri (1)
Igors: Jūs to nopietni? Šīs reklāmas ir tik samākslotas, ka atsit jebkuru vēlmi studēt tur.
14/10/2010 11:23
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: