Mājas lapa: http://www.rpiva.lv/

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija ir valsts augstskola, kuras galvenais mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, karjeras konsultēšanas, komercdarbības un vadības jomā, gatavību motivētai profesionālai darbībai un nepārtrauktai pašattīstībai. Katras studiju programmas pamatā ir inteliģence, kompetence un profesionalitāte.

Arhīvs
Aprīlis, 2021
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
Bezmaksas informatīvais tālrunis kļuvis par pieprasītu studiju uzziņu avotu
Publicēts 28. jūnijā, 2011.
Studēt gribētāji arvien vairāk izmanto iespēju informāciju par studijām uzzināt, izmantojot bezmaksas informatīvo tālruni. Uz to norāda lielā nākamo studentu aktivitātes un saņemto zvani skaits Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA).

Lai atbildētu uz arvien pieaugošo potenciālo studentu interesi par studiju iespējām RPIVA, pagājušajā gadā tika ieviests bezmaksas informatīvais tālrunis. Ikviens interesents var zvanīt uz numuru 80002002, lai uzzinātu visu interesējošo par studiju programmām, budžeta vietām vai studiju procesu.

Bezmaksas informatīvais tālrunis akadēmijā šobrīd ir “karsts”, jo tas ir ērts veids, kā visu interesējošo informāciju iegūt ātri un bez īpašas meklēšanas, turklāt bez maksas. Informatīvais tālrunis tika ieviests ar mērķi atvieglot potenciālajiem studentiem informācijas iegūšanu par RPIVA iespējām. Līdz šim lielāko interesi studenti izrādījuši tieši par valsts budžeta apmaksāto vietu skaitu noteiktās studiju programmās, par mācībām nepilna laika klātienē un to savienošanu ar pilnas slodzes darbu, kā arī par studijām reģionos.

“Izmantojot informatīvo tālruni, RPIVA var būt pieejamāka un atrasties tuvāk potenciālajam studentam. Tas atvieglo cilvēku dzīvi, jo visu informāciju var saņemt ātri un bez maksas, turklāt neizejot no mājas vai darba vietas,” norāda RPIVA uzņemšanas komisijas vadītāja Gunita Aldiņa.

Arī šogad RPIVA dod iespēju lielam skaitam jauno studentu iegūt augstāko izglītību par valsts budžeta līdzekļiem pedagoģijas, vadības un psiholoģijas specialitātēs. Tāpat liels studēt gribētāju pieprasījums ir pēc mācībām pedagoģijas un vadības, ekonomikas nodaļā, orientējoties uz personāla vadības, komercdarbības un citām studiju programmām.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: